Urząd Gminy Tczew
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014

Strona główna | Aktualności | Mapa serwisu | Kontakt
Place zabaw dla dzieci

Na terenie Gminy Tczew powstanie, aż dziewięć placów zabaw w dziewięciu miejscowościach Mieścin, Czatkowy, Zajączkowo, Boroszewo, Szczerbięcin, Małżewo, Dalwin, Małżewko, Swarożyn. Przeszło miesiąc temu Wójt Gminy Tczew ogłosił dwa przetargi na zakup i montaż urządzeń zabawowych. Wyłoniony wykonawca ma wykonać zadanie do 6 czerwca 2007 roku.  Niektóre miejscowości będą mogły zorganizować na nowym placu zabaw dzień dziecka dla swoich pociech. Będzie to największa atrakcja dla dzieci. Ślizgawka, huśtawka, sprężynowiec, karuzela oraz piaskownica to urządzenia, z których będą mogły korzystać dzieci. W gminie Tczew  jest 36 miejscowości z czego 17 miejscowości jest i będzie wyposażonych w place zabaw.

drukuj wyślij ten link

piątek, 1 sierpnia 2014