Międzynarodowy Turniej Karate

W dniach 22-23 kwietnia 2017 r. po raz piąty odbył się Międzynarodowy Turniej Karate WKF GRAND PRIX TCZEWA. Areną zmagań karateków była hala Powiatowego Centrum Sportu przy II LO w Tczewie. W tych dwudniowych zawodach udział wzięło blisko 600 zawodników z 32 klubów z Wielkiej Brytanii, Czech, Ukrainy, Łotwy, Rosji i Polski. Organizatorem był Sportowy Klub Karate Senshi z Tczewa, który podsumowując turniej, uznał imprezę za sukces organizacyjny i sportowy.

I miejsce w klasyfikacji  punktowej turnieju zajął klub Union Lwów z Ukrainy, II miejsce Klub Sportowy Gokken Gdynia,  zaś III miejsce przypadło w udziale gospodarzom Skk Senshi, którego reprezentanci zdobyli 8 złotych, 9 srebrnych i 20 brązowych medali.

Zawody stały na wysokim poziomie, a w szczególności podczas sobotniej Gali finałowej, kiedy widownia mogła się delektować emocjonującymi finałami kategorii open, w których udział wzięli również przedstawiciele gospodarzy turnieju.

Julia Sabiecka zwyciężyła dwukrotnie, najpierw w pokonanym polu zostawiła Monikę Małowiecką z Klubu Sakura Rumia w finale kategorii open kobiet do 21 lat, a następnie w finale kategorii open seniorek po zaciętej walce pokonała reprezentantkę Rosji Ksenję Rybakovą.

Równie udanie podczas gali finałowej zaprezentował się Miłosz Sabiecki, aktualny brązowy medalista Mistrzostw Europy w karate WKF w finale kategorii open Juniorów. Zdecydowanie zwyciężył z zawodnikiem teamu Union Lwów Juriem Seredą.

Cała ekipa Sportowego Klubu Karate Senshi Stanęła na wysokości zadania prezentując się doskonale na tle renomowanych rywali.

Miłosz Sabiecki - KUMITE INDYWIDUALNE Juniorzy 16-17 lat [Open]

SENSHI - Tczew -> Natalia Kuzioła; Anna Kuzioła; Julia Sabiecka; Weronika Schroter; KUMITE DRUŻYNOWE Juniorki 16-17 lat

SENSHI - Tczew -> Natalia Kuzioła; Julia Sabiecka; Natalia Stubba; KUMITE DRUŻYNOWE Seniorki 18 lat i więcej

SENSHI - Tczew -> Miłosz Sabiecki; Dawid Stubba; KUMITE DRUŻYNOWE Seniorzy 18 lat i więcej

Natalia Stubba - KUMITE INDYWIDUALNE Seniorki 18 lat i więcej [+61 kg]

SENSHI - Tczew -> Jolanta Babińska; Weronika Raczkowska; Weronika Schroter; KATA DRUŻYNOWE Kadetki 14-15 lat

SENSHI - Tczew -> Natalia Kuzioła; Anna Kuzioła; Julia Sabiecka; KATA DRUŻYNOWE Kobiety 16 lat i więcej

Liliana Zyganowska - KUMITE INDYWIDUALNE Kadetki 14-15 lat [-54 kg]

SENSHI - Tczew -> Aleksandra Grzebińska; Anna Kuzioła; Liliana Zyganowska; KATA DRUŻYNOWE Kadetki 14-15 lat

SENSHI - Tczew -> Dominik Fila; Kacper Kudliński; Tomek Mowczyn; KATA DRUŻYNOWE Chłopcy 10 lat i mniej

SENSHI - Tczew -> Igor Jaworski; Patryk Kicka; Marek Tafliński; KATA DRUŻYNOWE Chłopcy 11-13 lat

SENSHI - Tczew -> Julia Cegiełka; Oliwia Pazdro; Karolina Grzebińska; KUMITE DRUŻYNOWE Dziewczęta 10-11 lat

SENSHI - Tczew -> Jolanta Babińska; Aleksandra Grzebińska; Weronika Raczkowska; KUMITE DRUŻYNOWE Kadetki 14-15 lat

SENSHI - Tczew -> Anna Kuzioła; Weronika Schroter; Liliana Zyganowska; KUMITE DRUŻYNOWE Kadetki 14-15 lat