Zawody jeździeckie w Damaszce

Regionalne zawody jeździeckie w Damaszce to już tradycja. W tym roku przez trzy dni (29.04.-01.05.2017) rywalizowali jeźdźcy z terenu województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Areną zmagań był usytuowany na skraju lasu parkur Klubu Jeździeckiego Leśna Podkowa w Damaszce. Organizacja dopięta na ostatni guzik, wartościowe nagrody oraz niesamowita atmosfera są ewidentnymi atutami tej imprezy. Zawody jeździeckie po raz kolejny zgromadziły rzeszę startujących w różnych konkurencjach. Każdego dnia zawodów startowało ok. 120 koni. Impreza jest okazją nie tylko do rywalizacji w konkursach, ale także możliwością rozrywki i spotkania z przyjaciółmi ze świata jeździeckiego.
Od wielu lat zawody jeździeckie w Damaszce wspiera Wójt Gminy Tczew Roman Rezmerowski, który wręczył nagrody finansowe laureatom pierwszych miejsc w konkursach:
 - nr 5    klasy L  -  Weronika Jagura
- nr 6    klasy P  -  Oliwia Rogalewska