Dzień Seniora w Czarlinie

To już tradycja, że w Czarlinie rokrocznie organizowane jest przyjęcie z okazji Dnia Seniora. W tym roku uroczystość miała miejsce 28.11.2017 r. w restauracji Trefl w Czarlinie. Najstarsi mieszkańcy Czarlina z wielką radością przybyli na przygotowane specjalnie dla nich przyjęcie. Zaserwowano im obiad oraz słodki poczęstunek. Salę wypełniła muzyka biesiadna,  przy której radośnie bawili się zaproszeni goście. W spotkaniu uczestniczyła sekretarz Joanna Szlicht, która w imieniu Wójta Gminy Tczew życzyła seniorom długich lat życia w dobrym zdrowiu, w gronie najbliższych, pogody ducha, satysfakcji z własnych dokonań oraz spełnienia wszystkich marzeń.  Seniorzy od władz gminy otrzymali słodki upominek oraz kalendarze na rok 2018. Uczestnikom przyjęcia towarzyszyli również radny Jan Bukała oraz ksiądz proboszcz Jan Buk. Spotkanie minęło w życzliwej atmosferze. Oprócz wspaniałej zabawy był to również czas na rozmowy, wspomnienia oraz zawiązanie bliższych znajomości.